"Tizlenes"

Sajūta, it kā filmas veidotāji paši būtu darba radīšanas procesā izdomājuši īsāku vārdu, iesauku, kā dēvēt filmu, un tagad nemaz to arī neslēpj. Tas ir tas vārds, ar kuru diezgan daudzi var asociēt sevi tai laikā ("Millenium tizleņi") 
Lai ari…

JUUK Jaunumi

Arlekīns.


Jaunais ieraksts, Juuk lapā var izlasīt visu smalkāk par šo.
(Šobrīd liekas neiespējami "atklausīties")

Arlekīns - spotify
 

Projekts pieaugušiem bērniem.


Iesniedzām projektu "Projektu bankā"
Ceram saņemt atbalstu, lai varētu izdot dziesmas pieaugušiem bērniem. Jums arī ir iespēja atbalstīt Juuk…

Ievērsis 

Ierodas Ķīniešu Jaunā gada Vērsis. Viņš tagad šeit ir ar saviem platajiem pleciem un ragiem, šajā māņticības pilnajā pasaulē. Ragi viņam ir antenas un aste ir pievienojama rozetē. Ja kādam patīk, var iztēloties govi. Zilo govi. 
Šodien pievienoju klāt arī…

Pasaules mūzikas festivāls

Šis pasākums notiek jau 20. gadu pēc kārtas. Daudz laimes, Porta. Arī šogad uzticīgā publika Tevi apmeklēja un saņēma emocijas, pēc kurām bija atnākusi. Daļa visu vēroja tiešraidē, kas kopumā bija 4 stundas gara, vēl var pieskaitīt video stundas no…

Urga Urda

Urga gribēja zināt, kā piedabūt Komandoru skriet. Kaut kā pa visiem izdevās. 
Urga bija galvenais iedvesmas avots seriāla Tēmai. Šim seriālam 2020.gada sezonā bija 8 sērijas, pirmā puse par kokiem, otrā pusē ir par Urgas suņu skolu.

Šis ir arī…

Pandēmijas dienasgrāmata @ Punctum

(Fragments)

Par to pašu tēmu. 

Darbs studijā. Kā tikt galā pašiem. 
Produktīvi, jo nācās apgūt jaunas lietas, lai kompensētu to, kas ir aizliegts, nav pieejams. Kā tas ir. Tas ir tā, ka vajag ierakstīt, piemēram, tenora balsi korī, un tad…